View Single Post

Pomoć oko odabira fakulteta
Old 17-06-2019, 18:14  
Stark91
Početnik

Stark91 je offline
Registrovan: Jun 2019
Stark91 je na dobrom putu
Standardno Pomoć oko odabira fakulteta

Pozdrav svim dragim članovima, pratim vas već neko vrijeme i mnogo sam naučio čitajući vaše postove tako da sam se odlučio pridružiti i nadam se proširiti svoje znanje još više. Ne znam da li je protiv pravila objaviti natalnu kartu dok ne skupim više komentara na temama ali nažalost moje znanje još uvijek nije tako veliko da bih se usudio komentarisati sa vama.

Otvorio sam ovu temu zato što mi je potrebna ogromna pomoć, oko nečega što mi ne da spavati već dugo vremena unazad. Odlučio sam upisati fakultet, pauzirao sam nekoliko godina nakon završene srednje iz raznih razloga i za sada je moj izbor Pravni fakultet. Imam dosta široka interesovanja, svašta sam radio u životu i Pravo mi djeluje kao najbolji izbor. Međutim, uticaji okoline, nesigurnosti i slično naveli su me da počnem sumnjati u svoju odluku i zato bih volio čuti vaše mišljenje.

Ovo je moja natalna - Imgur: The magic of the Internet

Kako vidim, imam MC u Vagi, pretpostavljam da to ide u prilog mom izboru? Kao što sam napisao, još uvijek imam mnogo učiti o astrologiji ali pošto se bliže prijemni jako bi mi značilo da čujem vaša mišljenja.

Hvala svima

Last edited by Stark91; 17-06-2019 at 18:26..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement