View Single Post

pozz
Old 10-05-2019, 23:45  
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Kod nje je baš izražen kardinalni kvalitet, pravi sagvinik

Vladari 1. i 7. u 0 i to baš u Vagi, ovakva postavka ide u prilog tome da joj je partnerstvo od izuzetnog značaja. Ovde sreću kvari Ma... em u znaku koji mu ne odgovara em kvadratom gađa ovu konjukciju. Za Sa je ok, u pitanju je odlazeći aspekt, pa iz ugla partnera veza/brak, postaje vremenom bolji. Kod Megan (Mo) aplicira ka Ma, pa se odnos vremenom kvari... Ovo može biti jedan od pokazatelja pucanja braka, uz to kardinalni znakovi u kojima se planete nalaze. Ma vlada 5. i 10. pa je razlog prekida verovatno u domenu potomstva/dece i karijere (njene ambicije).

Čini mi se da je usmerena ka svom svetu, Su u Lavu će ipak sebe staviti u prvi plan, ali ima dosta planeta ispod horizonta... tako da poseduje dozu introvernosti, smerne i suždržane ličnosti, što se savršeno uklapa u kraljevsku porodicu.
Dobro je što njena pozicija zahteva humanitarni rad, taman da ovaj Ma nekako "ublaži".
Dobar pristup karti.
Ovde je dodatno i mundano Ma los... meni ne deluje da je bila voljena... varana da, uhodjena i kontakt sa psiholoski devijantnim osobama da je imala.... sa kukavicom, nasilnikom vezu...koji je pijan ugrozen...koji su usmeravali nju da se postavlja kao majka u odnosu, da brine i zapostavlja sebe....ne voli da se svadja... psiholosko nasilje kroz te odnose pre braka sa tipovima koji su zivotno ugrozeni bili, mozda imali i ;probleme sa zakonom i instit. zatvorenog tipa, izolavanim mestima...tajna veza sa zauzetim likom koji je ne pusta lako da ode...

4/4/4/ Ma vlada 5. i 10. pa je razlog prekida verovatno u domenu potomstva/dece i karijere (njene ambicije)4/4/4/

...moze i da se ;prosiri simbolika.... da se umesa neki njen tip od ranije u brak, ljubav tajna pre braka ...da joj preti, uslovljava tajnama nekim.... ;pokazuje mrak neki.... ovde kao vladar 10. je slika i njene majke koja joj urnise psihu kad ona postaje majka ili kada ima momka ili dete.....neki vid nasilja u domenu ;porodice ;pravi... i nje kao zene. Dodatno sto je sedmo opet obijeno delovanjem majke ili ;porodicom ali i kucom partnera...;porodica ;partnera njoj iza ledja derivacijom... ali i vladar 5. .... moze biti da ih nece vidjati sve skupa....dete i ;porodicu partnera, majku.... inace joj ;porodica nosi teret, kamencinu oko vrata.... ona nece biti voljno povucena, splet malera i losih okolnosti.... konstantno joj ;partner i javnost sude....saturn egzaltiran na vladaru asc...;peta joj nosi fatalne dogadjaje i ;pretnje, u to se onda upletu ostali iz simbolike ... ....ne bas sjajna ;postavka.... na kraju ce nositi reputaciju porodicnog nasilja...ako je ovo tacno vreme... jer ona dolazi u ;probleme ovde zbog aplikacionog aspekta Mo na Ma...negde oko 6 vremenskih jedinica...ja mislim da ce ona imati ljubavnika....i to nekog jako poznatog lika, vaznog....pre ili kasnije... koji sudbinski vodi bracnog partnera u problem....derivacijom je ovaj Ma i stariji brat partnera... mislim da je zdravstveno i psihicki osetljiva bas....

Last edited by Natasarijana; 11-05-2019 at 00:50..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement