View Single Post

Old 25-02-2019, 01:04  
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by RedPoppy VIdi Poruku
Hvala ti puno na odgovoru.
Za majku ne znam kakvog je zdravstvenog stanja, ali u odnosima sa ženama, potpuna je suprotnost tome što kažeš. Uopće nije nesiguran ni hladan, jako je pristupačan, šarmantan i karizmatičan. I nevjeran. A ima još i Mo120Ma i Ve90Ma. Voli biti u društvu žena i osvaja ih sve redom s lakoćom, čak i kad to ne želi. Ljudi ga generalno vole, vjerojatno zahvaljujući So0Ve.
Jedino mi se taj aspekt Mo90Sa nikako ne uklapa u njegovu ličnost. Ne vidim gdje se i na koji način ispoljava.
Možda je zbog 12. polja to skriveno i nejasno na prvi pogled...
Kakva je žena opisana tim aspektom, uzevši u obzir i znakove i polja?
To sto je neko drustven i dobar sa ljudima ne znaci da je siguran u sebe, bas naprotiv, osoba koja je nesigurna ima potrebu da sarmira okolinu i da ga svi vole. Svi mi imamo mnogo lica za okolinu, drustvo, a neku svoju drugaciju stranu pokazujemo kada se otvorimo partneru. Osoba koja cesto menja partnere/ke i ne moze da se posveti samo jednoj osobi definitivno ima emotivnih problema. Ako je u pitanju mladja osoba, verovatno jos trazi sebe i istrazuje sta zeli u vezi. Ve90Ma je aspekt koji se nalazi u natalnnim kartama ljudi koji su privlacni, ali ih uvek prate neke ljubavne afere.

Jako je tesko reci ista pouzdano bez karte, ovo su samo uopstena tumacenja aspekata. U zavisnosti od kuca kojim vladaju ove planete i gde se nalaze, ovi aspekti govore o zivotu osobe, tako da gore navedeno ne mora ni da se odnosi na ljubav, vec moze i na zdravlje, posao, porodicu i td.
Advertisement