View Single Post

Old 30-11-2018, 21:21  
Dragonfruit
Početnik

Dragonfruit je offline
Registrovan: Sep 2018
Dragonfruit je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
iako ti So i Mo ne vladaju kucama za ljubav u natalu ali ti mogu doneti nesto po tom pitanju jer su to generalno planete vezane za ljubav i ljubavne odnose,partnerstvo. So kao simbol muza uz zenskom natalu,muska planeta a Mo predstavlja zenu,majku, zenska planeta.
Iz iskustva meni je u progresijama prog. So napravilo 120 natalni Mo (natalno imaju So90Mo) pa sam usla u vezu a i meni te 2 planete natalno ne vladaju kucama za ljubav.So mi vlada 9 a Mo 8 kucom.
Tebi su So i Mo vladari 11 i 12 kuce pa ti moze doneti neke sukobe sa prijateljima,svadje, konflikte ili ako si u nekim organizacijama (nevladinim,humanitarnim itd) pa da tu dodje do nekih sukoba i razmirica jer su ti So i Mo u kvadratu. Kvadrati predstavlju i akciju delovanje pa se mozda aktiviras za nesto. Mozda da se ne nerviras, da smanjis nervozu napetost,stres (to opet ima veze sa 12 kucom)
So i Mo su i otac i majka natusa pa pokazuju i njihov odnos a i natusu mogu da donesu problem sa vidom jer su u pitanju svetla
Ej, pa ne znam, meni mo i so nisu natalno povezani, so u blizancima.. Mada kontam nesto posto je mo u 2k, a so u 10k mozda nesto za status, novac..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement