View Single Post

Old 30-11-2018, 14:21  
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dragonfruit VIdi Poruku
Ćao svima Da li može neko da mi kaže šta bi mogla da donese progresija Mo90So? Mesec mi je vladar 11k, a Sunce 12k.. Inače, moj natalni mesec i nije baš najsjajnije postavljen, u škorpiji, skoro na stepenu svog pada..
iako ti So i Mo ne vladaju kucama za ljubav u natalu ali ti mogu doneti nesto po tom pitanju jer su to generalno planete vezane za ljubav i ljubavne odnose,partnerstvo. So kao simbol muza uz zenskom natalu,muska planeta a Mo predstavlja zenu,majku, zenska planeta.
Iz iskustva meni je u progresijama prog. So napravilo 120 natalni Mo (natalno imaju So90Mo) pa sam usla u vezu a i meni te 2 planete natalno ne vladaju kucama za ljubav.So mi vlada 9 a Mo 8 kucom.
Tebi su So i Mo vladari 11 i 12 kuce pa ti moze doneti neke sukobe sa prijateljima,svadje, konflikte ili ako si u nekim organizacijama (nevladinim,humanitarnim itd) pa da tu dodje do nekih sukoba i razmirica jer su ti So i Mo u kvadratu. Kvadrati predstavlju i akciju delovanje pa se mozda aktiviras za nesto. Mozda da se ne nerviras, da smanjis nervozu napetost,stres (to opet ima veze sa 12 kucom)
So i Mo su i otac i majka natusa pa pokazuju i njihov odnos a i natusu mogu da donesu problem sa vidom jer su u pitanju svetla
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement