View Single Post

Old 14-10-2018, 09:18  
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

@Rijanon
Hvala ti na ovako lepoj analizi moje karte. U pravu si, dosta se borim sa depresijom već godinama. Kod mene je to i genetski i stečeno i naučila sam da potražim pomoć kad god osetim da nisam dobro. Više ne shvatam te stvari dramatično kao ranije pa mi je lakše i da se izborim sa tim. Samo sam tu sklonost ka melanholičinom stanju duše uvek prepisivala Sa90Mo a ne naglašenom 8. Polju.
Da budem iskrena, uopšte ne znam kako da tumačim to svoje 8. polje. Nisam opsednuta seksom i kontrolom drugih ljudi kao Škorpije. So mi je u Biku i prilično sam stabilna osoba koja ne menja svoje životne principe lako.
Ne bih tu ReVe iz 2010. uporedila sa ovom danas. U tom periodu sam bila jako nesigurna, zakopavala sam svoja osećanja i zato sam ulazila u odnose u kojima nisam htela da budem i tako samu sebe povredila. Odavno je to za mene završena priča. Volela bih da sam ostala u kontaktu sa tim prvim dečkom i osećam da mi duguje izvinjenje ali on to ne želi tako da ne razmišljam o tome. Ponekad ga tražim na fb čisto da vidim šta radi u životu ali ne želim kontakt.

Ova retro Ve u Škorpiji mi je dala nadu da ću naći nov posao jer sam za vreme one u Ovnu potpisala ugovor sa kompanijom gde sad radim i nesrećna sam na tom poslu sve vreme. Samo želim da se to okonča i da dobijem drugu priliku. Već sam pisala da sam za vreme ReVe došla u Englesku ali nisam mogla da biram tranzite.

Upečatljiva stvar koja mi se desila pre nedelju dana je da me je jedan čovek pratio kolima dok sam išla kući peške. Bilo je kasno i on je baš zvučao kao manijak, to je valjda taj talog seksualno isfrustrirane Ve u znaku koji joj ne prija.
Takođe, mojoj sestri su ukrali nov mobilni i ona se nada da će uspeti da ga pronađe.

Što se dece tiče, ne planiram još i ne bih volela da ostanem trudna u skorijem periodu. Ali sad posto to smpominjes, obraticu paznju na kontracepciju

Last edited by TigaBg; 14-10-2018 at 15:47.. Reason: Greške
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement