View Single Post

Old 28-09-2018, 11:37  
cajk
Početnik

cajk je offline
Registrovan: Dec 2017
cajk je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Pozdrav Cajk, ono sto karta naglasava jeste da bas i nisi klasican tip devojke za brak, ovde je ambicija prenaglasena i teznje profesionalnom ostvarenju. U 35 godina i 6 meseci pojavlje ti se lik koji je imao brak iza sebe , verovatnozapravo jos uvek u braku u trenutku kada se upoznajete, osoba koja vec ima decu, sigurno bar jedno zensko dete. Osoba koja se bas i nece dopasti tvojoj porodici kao izbor. Covek kome je jako stalo do drustvenog zivota, koji je hvalisav i statusno orjentisan, lepih manira i pomalo zrtva dojma. Cak i posao koji radi kao da zahteva dobre komunikacione vestine i talenat za posredovanje, ugovaranje, dogovaranje. Mislim da tada kada se upoznate on ne zivi u mestu gde je rodjen. Covek je veliki esteta i u fizickom izgledu izmedju vas bice totalne suprotnosti. Poznanstvo kao da ce da uslovi neka njegova pomoc, podrska tebi, posredovanje oko nekih vrednosti ali nakon svadje ili nekog revolta koji ti pokazes, pa onda kao da on smiruje situaciju. Ti ces pokazati neko ekscentricno ponasanje, drskost i slobodu, koje ce se njemu dopasti.
Zdravo Natasarijana, samo da javim da mi se hvala Bogu ovakav lik nije pojavio Obećala sam povratnu informaciju... Pojavio se jedan mladji lik, ali jako neozbiljan, tako da se sve završilo na dopisivanju. Pozz!
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement