View Single Post

Old 17-06-2018, 09:25  
[email protected]
Početnik

isvsls@gmail.com's Avatar

[email protected] je offline
Registrovan: Feb 2018
isvsls@gmail.com je na dobrom putu
Standardno

Vezano za adaptaciju stana, gledam tvoju 10. kao dom koji stvaras sa partnerom, a gde ti je tranzit Jupija koji je inace dispozitor natalnog Mo i koji treba da da sirenje, ekspanziju vezano za dom, izgleda mi da bi to mozda hvatalo simboliku nekakoi nekog poslovnog dela, kao da bi on investirao u neko renoviranje od koga bi mogao da zaradjuje posredno, derivatne kuce gledam. Dodatno sto tebi vec aplicira Ur ka 4. kuci kome je dispozitor Ve na vrhu 8. kuce sa Rahu. Uran isto dolazi iz 10. a vlada tvojim finansijama. Da ce biti upletenosti oko finansija kroz naredni period bice. Mada ti imas i distorziju tu, pa ti to kaci i polje deteta, mozda neke nekretnine koja je vezana za mesto za odmor sto je isto simbolika 5. kuce, nesto van grada, brdo, zemlja neka, selo....nadam se ne alimentacija i tako to....[/QUOTE]

Eh da upravo smo o tome pricali i ja sam predlozila da umesto da placa i kredit za stan (koji smo digli 2008) i alumentaciju (bice mu previse u finansijskom smislu) ja sam rekla neka nastavi da placa taj kredit za stan, a da ja i cerka ostanemo u njemu, a ja cu se odreci alimentacije u korist toga.
A to da li se muz uspavao....? Kao sto sam rekla jako je teska osoba,on potice iz takve porodice da ne zna da pokaze osecanja, ljubav,neznost...gde mu je ispod casti da uradi neku "ludost" za osobu do koje mu je stalo kao bi jos pokazao da joj ne stalo. I tako je on mene zanemariovao sve ove godine,pokusavala sam da ga "probudim" ali se to zavsavalo svadjama,pa sam ja videla da od svadja nema nista pa prestala da se svadjam (nekako sam se predala i digla ruke) da bi sad doslo do ovoga da ja sam se ja umorila od svega ( izvini molim te ja sam ti se sad iskukala kao najrodjenijoj ali mjslim da si me "procitala") Mene jos najvise buni ovaj moj vladar 9 Ve u 7 kuci (pokazatelj drugog braka 9kuca inostranstvo) a kao sto sam rekla ova nova osoba je zivi u inostranstvu. Kao i vo sunce moje u 9 kuci ( ja se osecam da ne pripadam ovde, da mi u Srbiji nije mesto)
Advertisement