View Single Post

Old 15-06-2018, 08:55  
[email protected]
Početnik

isvsls@gmail.com's Avatar

[email protected] je offline
Registrovan: Feb 2018
isvsls@gmail.com je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
Ne bi lose bilo obratiti malo paznje na Plutona i njegove tranzite...kao i aspekte koje radi ...

Pluton(preobrazaj) kroz prvu kucu...
Nakupilo mi se svasta...moguce i da je pluton, pogotovo u opoziciji sa venerom iz 7kuce, A da ne izostavim ovog saturna tranzitnog sto mi se sad retrogradno vratio u 12 kucu Ukratko da objasnim sta mi se desilo. Odjednom sam ositila ogroman osecaj tuge i nesrece kako me je obuzeo, nisam znala sta mi se desava dok nisam pocela previse da razmisljam o sebi i svom zivotu. Moguce da je moje dugogodisnje nezadovoljstvo poslom se sada projektovalo na sve sfere zivota i zbog dugogodisnjih problema u braku odlucila sam da se razvedem...(ja, Vaga, koja nikad u zivotu samostalno nije donela odluku!!!!) i tu nasta je haos. On nece da se razvede, ne vidi ni u cemu je problem misli da se moze nesto popraviti, a ja se samo osecam jaaaako umorno i iscrpljeno od zivota i ne znam da li imam snage za bilo sta. A naravno moram i da mislim i na dete koje imamo...vise nego ista zelim da se razvedem ali opet me nesto drzi.U svom tom haosu se pojavila i jos jedna muska osoba u mom zivotu (nije mi jasno zasto bas sada..) koja je sa potpuno "otvorenim kartama", on zeli da zapocne novi zivot sa mnom (ali u drugoj drzavi), a ja nisam sigurna sta zelim i tako izludjujem sebe vec danima!!! Eto ako ce biti malo jasnije.

Last edited by [email protected]; 15-06-2018 at 10:46..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement