View Single Post

Old 11-05-2018, 16:59  
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Prosto neverovatno!
Sa jednim deckom imam EKV So/Mo na istoj tacki, kod mene 21,28 Skorpija/Bik, kod njega 21,32 Skorpija/Bik. Nisam mogla da verujem da se od 360 stepeni i moja i njegova EKV So/Mo nalazi bas na istom stepenu. Kod njega je So vladar ASC, a Mo 12k, a kod mene So vladar 5k, a Mo 4k.
Kod mene je ovaj stepen smesten u 7k (za nepunih 2 stepena pa na vrhu 8k), a kod njega u 4k. Na tom stepenu nemamo nat planete ni ja ni on.
E sad, u kompozitu na -1 tog stepena u Scorpiji u 6k smestio se Me, koji je vladar ASC i 5k. Mozda sad ovo nema veze, ali upoznali smo se na poslu (6k). Plus vladari 7k su nam smesteni u 6k (opet radno mesto).
U davisonu Me je egz na 21 stepenu u Biku u 12k i isto vlada ASC i 5k, dok u Skorpiji na +1 stepen nalazi se Ceres u 6k. Mozda opet lupam, veza pocinje van ociju javnosti (12k).
Ono sto mi je jos zanimljivo je i to sto se poznajemo skoro 2 god, cisto ono zdravo zdravo i nista vise, ali kada je tranzitni Ju bio tu negde oko 21 Skorpije pojavila se neka hemija meju nama. Krajem septembra tr Ju ce opet biti egz na nasoj EKV So/Mo.
Inace Ju vlada i mojom i njegovom 9k, Strelac je ukljesten u njegovoj 5k, a Ribe ukljestene u mojoj 12k.
Egzaktno na moju EKV Mo/Ju nalazi se Ve u davisonu.
Njegovi SMC (Ribe) i JMC (Devica) na moje EKV So/Me (pri tom njegov JMC 0 moja Ve u Devici) i EKV Ma/Ne, a na istom tom stepenu su i njegove EKV Me/Ma i Ve/Ju gde je moja Ve.
Egzaktno na mojoj EKV Mo/Ve je njegov Ju u konjukciji sa mojim JMC.
Ima jos svasta nesto, ali vec sam se pogubila. Nabacala sam ono sto mi se cinilo najbitnije. EKV u sinastriji jos nisam gledala, jedino sam primetila da se na EKV mog So i njegovog Mo nalazi moj Me. Nekako se Me kao glavni lik pojavljuje i u kompozitu i davisonu i sinastriji.
Kako god, ovo je veza u zacetku i pretpostavljam da je, nakon 2 god poznanstva, bas tranzitni Ju iznad nase EKV So/Mo bacio iskre i ucinio svoje.
Bice mi drago, ako neko zeli da prokomentarise.
Advertisement