View Single Post

Da li ce uspeti ili mozda nece?
Old 01-05-2018, 02:06  
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Standardno Da li ce uspeti ili mozda nece?

Dragi moji, dugo nisam postavljala neki topic, evo sada kada imam problem želim da podelom sa vama a i ujedno da vežbamo astro. Ušla sam u teske godine, u saturnov povratak, imala sam mali pomak u svom zivotu, uspela sam da odem u inostranstvo, zahvaljujući mom suncu iz 9.kuće najverovatnije. Sve je odlično krenulo i mogla bih da kažem da sam imala sreće, ali u poslednje vreme stvari i nisu baš tako sjajne..imam problem sa mojim timom , imam problem sa nadredjenima i tako..malo mi se kuju klanovi iza ledja i postavlja noga. Mislim da nisam kriva i trudim se da radim najbolje što mogu, ali imam i osećaj da sreća više nije na mojoj strani. Neko mi je rekao ovde na forumu da imam loše aspekte..mars kvadrat saturn, takođe sunce konjunkcija saturn..i priče kako ću uspeti po astrolozima, uopšte se obistinjuju..naprotiv, moja situacija je takva da mi se cak preti otkazom -prete jer im se tako moze..molim vas, da bih bila pripremljena, volela bih da mi neko protumaci..mnogo će mi znaciti..hvala
Advertisement