View Single Post

Old 05-04-2018, 23:08  
mirjana12345
Početnik

mirjana12345 je offline
Registrovan: Apr 2018
mirjana12345 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Da, ima finih aspekta, u mislim na So0So, Mo0Mo, ve120mo , Me0Me, Ali Saturn sa Me nije bas najsjaniji , eto zatvorenost u komunikaciji, frustracije, utices mu podosta na sistem vrednosti jer kaci to 2. polje natalno, oko novca osecaj skucenosti. meni je markantan Ma sa Rahu, kao i Ma njegov 180 sve ovo tvoje, koji je retro i u padu a sa hironom 0. Kao i Sa sa Rahu. Mislim da ima dosta bliskosti, da ucite jedno od drugog dosta, da ima problema u komunikaciji, gde ove postavke vremenom jacaju tanzije, upleteni cvorovi markantno.
Problem je sto svi ti aspekti rade cim smo blizu, cim se sretnemo, ali deli nas 400km i slabo se srecemo. Ali cim sam ga videla pretrnula sam sva i to ne zbog fizickog izgleda vec je u pitanju neka hemija, neka neobjasnjiva privlacnost. U komunikaciji je takodje problem pored daljine jer je on dosta cutljiv kad je sa mnom a inace nije takav u drustvu al cim je sam sa mnom nista ne prica. Zato mislim da je glavni problem taj me90ju- njemu je daljina problem da ovo konkretizujemo. e sad dispozitori su satrun u jarcu i venera u ribama ali bez kontakta pa nzm kako da tumacim to? sta bi bila olaksavajuca okolnost u tom aspektu jupitera i merkura?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement