View Single Post

Old 05-04-2018, 22:46  
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mirjana12345 VIdi Poruku
Ovako so120mo, mo0mo, ve120mo, so0sa, me0me, me0sa to su aspekti koji smatram da su ok, posebno ovi sa mesecom, so0sa mislim da moze doneti trajnost a meosa sam navela jer su te planete ujedno i vladari polja braka (kod mene sa a kod njega me). Ono sto je problem ovde je me90ju a to se odrazilo kao daljina koja nas deli. osa asc=dsc- zamenjena mesta sto ukazuje na slaganje opet. njegov ju u mom petom polju a moj jupiter u njegovom 7 polju... iskreno nikad bolju sinastriju ni sa kim nisam imala, ali taj ju90me ne znam kako ce se odraziti za dalju buducnost... njegov mo je na kraju device a moj na 0 stepenu vage, on je jako zatvoren i ne znam kako dopreti do njega a opet moj mo u vagi i previse pokazuje emocije.
Da, ima finih aspekta, u mislim na So0So, Mo0Mo, ve120mo , Me0Me, Ali Saturn sa Me nije bas najsjaniji , eto zatvorenost u komunikaciji, frustracije, utices mu podosta na sistem vrednosti jer kaci to 2. polje natalno, oko novca osecaj skucenosti. meni je markantan Ma sa Rahu, kao i Ma njegov 180 sve ovo tvoje, koji je retro i u padu a sa hironom 0. Kao i Sa sa Rahu. Mislim da ima dosta bliskosti, da ucite jedno od drugog dosta, da ima problema u komunikaciji, gde ove postavke vremenom jacaju tanzije, upleteni cvorovi markantno.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement