View Single Post

Old 19-03-2018, 20:41  
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Registrovan: Mar 2018
zlatokosa23 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
To je problem tvojih Riba, što imaš ružičaste naočare i gledaš stvari iz nekog svog ugla. Zajedno sa Mesecom u Ovnu koji sve gleda crno belo. Ne omalovažavam, samo astrološki iznosim činjenice koje su se kod tebe školski ispoljile.
Istina tata inspektor mama doktor. Sve mora da bude crno ili bijelo. Nema okolo. Tata nikad nije prastao laž i gubitak svoje riječi. S toga šta obećaš ili kažeš tako treba da bude. I nažalost odrazilo se s puno razočaranja na moju preemotivnost ali ipak dala bih sve za ljude koje volim.

Quote:
Treba da naučiš da to što ti ceniš druge ljude i poštuješ ih takvima kakvi su, ne znači automatski da će oni isti takvi biti prema tebi. Trebalo bi, slažem se, i ja sam pre bila baš uvredljiva i onda skontala da život ne funkcioniše onako kako ja želim i umesto da se durim kao dete, bolje sagledala sebe i svoje postupke i videla gde grešim.
Ti treba manje da očekuješ od ljudi pa će se i tvoje preemotivnost povući. To preveliko očekivanje te dovodi do razočarenja. Treba malo više takta da aktiviraš kod sebe.

Da.
Nakon razgovora sa jednim astrologom i pogoršanja mog zdravlja počela sam mijenjati ove stvari i više nemam tolikih problema u vezi i društvu jer bilo se i na moje prijatelje odrazilo.
[QUOTE ]
Već sam ti odgovorila na ovo kad sam ti rekla da treba da prihvatiš Saturn da radi svoje a ne po svaku cenu da srljaš u nešto, bio to brak ili dete. Ti si se sad uhvatila nečeg i ne puštaš, zato te Saturn urniše, kontrira ti i muči te.
Ne znam da li imaš OKP da sve mora da bude na svom mestu, isplanirano, cakum-pakum, i sad, svaki put kad nešto krene onako kako nisi planirala, ti samo što ne dobiješ panični napad. Treba da naučiš da se život ne odvija onako kako želimo, već da prihvatiš situacije takvim kakve su i da iz njih izvučeš pouku. Ako je već 100 puta nešto iskrsnulo, to je možda znak da niste još spremni. Ako nastaviš da forsiraš, samo će ti se obiti u glavu, to je ta neka nesptrljivost tvog Meseca u Ovnu. Ima vremena i za udaju i za decu, to što si prešla tridesetu nije ništa strašno [/QUOTE]

Nije da sam baš zapela ali polako se sređujemo stalni posao sad gledamo i stan da uzmemo zajednički jer u moj neće...pa sam mislila možda i to dolazi na red pa da budem spremna. Prošli put me jako loše zapao prekid iako su astrološki aspekti ili dobri. Baš u sve sad sumnjam. Hvala ti punoooo baš s mi pomogla.

Poslano sa mog U22 koristeći Tapatalk
Advertisement