View Single Post

Old 19-03-2018, 20:13  
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Registrovan: Mar 2018
zlatokosa23 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Čini mi se da si ti jako sklona idealizovanju ljubavi da se maximalno daješ partneru/partnerima pa bivaš razočarana na kraju. Takođe možda nailaziš na ne toliko emotivne partnere ili previše posesivne, ili si ti sama po sebi previše posesivna, pa prvo treba da napraviš neki balans, da naučiš da kontrolišeš svoju energiju.

Ni Mesec u Ovnu nije dobar niti Mars u Raku, no, u recepciji su pa šalju jedno drugom "snagu" ali prvo ti moraš da naučiš da kanališeš svoju uvredljivost i impulsivnost. Lako te je povrediti a može se desiti da i ti nesvesno povređuješ druge.
To je već istina jako sam osjetljiva pa me vrlo lako povrijediti upravo jer dajem dosta i smatram da bi ljudi mogli bar biti svjesni toga ako već ne cijene.

Quote:
Rekli su ti da će biti dva braka zbog sedme u Devici čiji je vladar u Blizancima(dvojni znak) ali pravi aplikacionu opoziciju sa Saturnom pa do braka može doći u kasnijim godinama ili uz otežanje, što je kod tebe slučaj. Zbog tog Saturna bih rekla da ne treba da žuriš sa udajom jer ti u kasnijem bračnom životu može doneti poteškoće i vodi te u pogrešnom smeru. Saturna uvek treba prihvatiti a ne boriti se protiv njega. Ovo što ti sada radi je verovatno znak da treba da "povučeš ručnu" i da se ne zalećeš.
Po tebi treba da balansiram smaniim imlusivnost i ne vrijeđam se lako? Ok na tome radim već skoro pola godine. Od kad sam oičela i da se zanimam za astrologiju intezivnije. Nije meni bitno hoće li biti dva ili tri braka. Želim dijete s momkom kojeg volim već smo dugo u vezi 9godina skoro. Prošle godine je trebala.biti vjeridba ali imali smo problema od tada sve vagamo i čekamo da se nesto poklopi pa.sredi sad jos i smrt njegovog roditelja. A ide vrijeme ja cu brzo 31. Stvarno sam u velikom rebusu.

Poslano sa mog U22 koristeći Tapatalk
Advertisement