View Single Post

Old 15-02-2018, 20:50  
[email protected]
Početnik

isvsls@gmail.com's Avatar

[email protected] je offline
Registrovan: Feb 2018
isvsls@gmail.com je na dobrom putu
Standardno

Bas ti hvala mnogo mi znaci tvoje misljenje. Malo je nezgodno kad vezbas na sebi pa sve najgore vidis ��

Quote:
Originally Posted by Filip VIdi Poruku
A mozda bude nekih iznenadnih promena po polju karijere i nesto vezano za inostranstvo.
Samo sam htela da te obavestim da si bio u pravu. Pre jedno dve nedelje su me zvali sa posla i obavestili da idem 5 dana, krajem marta, na seminar koji organizuje američka ambasada, zajedno sa članovima iz Evropske unije i regiona. Za sada još nisam obaveštena gde će se održati seminar. Prva grupa koja je bila prošle nedelje bili su u BGD, a priča se da sledeća grupa (tad kad ja idem) biti u Bosni....U prijavnici koju su tražili da im pošaljem tražili su mi broj pasoša tako da postoji mogućnost da bude u nekoj drugoj državi. I da, dnevnice su stranim valutama. Tako da u suštini sve ima veze sa inostranstvom

Pozdrav narode...treba mi ocaaaajnicki necija pomoc!!!! Ne znam sta mi se desava mislim da mi je tranzitni neptun koji prelazi preko mog meseca malo pomutio razum, napravila sam totalno sranje od zivota!!!

Last edited by Vojvotkinja; 19-06-2018 at 15:04..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement