View Single Post

Old 15-01-2018, 19:09  
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Šta je ovo, kako je ovo moguće? Sa na 4stp Jarca, Ju na 21 sco, već?

Poppy, kakva je bila prošla godina? Imala si poklapanje prof asc na natalnim, trebalo bi da je došlo do nekog pomaka.

U ovom imaš takođe poklapanje, ali je u pitanju nat ose sa sol.kako će da ti ovo okine zavisi od xy fakotora.

Na poslu bi trebalo da dođe do promena, naglašen je ovaj Mo na Mc tu je Ma u 10. znaku od asc pa kontam da se nešto mora tu pomaknuti, gađa ti Ju i Sa, ajde Sa, ali Ju kao vladar asc bi morao da aktivira po tom pitanju. Ju se našao u 9. znaku od asc pa kontam da bi to trebalo da bude neka inostrana firma. Možda sve to bude išlo u nekom zamućenom svetlu- da nisu baš sve karte na stolu ali bi trebalo sve to da izađe na dobro. Ipak ovde Ju koliko god da je u sco slabaš u ovom slučaju ima termin i iznad horizonta je, a ujedno je i vladar sol/nat asc. Orbis je malo širi ali ipak hvata 90 Su, pa možda budeš bila sumnjičava, ili prihvataš sve sa zadrškom. Pride, Mo pika 180 na Su i Ma... emocije će biti na testu.

Što se tiče ljubavi, mislim da neće biti ništa ozbiljno. Su0Ve obećava samo po sebi, ali meni nekako nema dovoljno pokazatelja da bi se nešto valjano moglo realizovati. Mo ima 60 ka Ju, Sa veći je orbis ali uz neki tranzit moglo bi da okine i donese lepe prilike.

Ipak mi se čini da ćeš se baviti poslom i uspostavljanjem nekih svojih ličnih sistema vrednosti, nekako ovaj Mo u Lavu traži da se okrene sebi. Prof vladar asc je Ma, koji je u X kući, dobro položen. Ja bih igrala na tu kartu i iskoristila ga u punom sjaju kada je posao u pitanju, biće tu mogućnosti na pretek
Advertisement