View Single Post

Old 15-01-2018, 17:24  
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

mene je privukao naslov teme!
istina, ljudi slabo pišu na temama već neko vreme, ali ulogujem se skoro svakodnevno i uvek vidim da je nekoliko članova prisutno trenutno, a preko 20ak njih je dolazilo na forum tokom 24h. tako da su svi nešto stalkeri u stilu Ju u Sco.
videh ovo na tvom prošlom solaru.

pošto je sad krenuo novi, a ja sam govorila nešto do proleća da će se pokrenuti, baš bih volela da ti onda (poslovni) život bude lep, a ti još lepša i da se ostvare ove naznake.
a ima ih i u ovom solaru. nije ista planetarna postavka kao što smo pričale to oko organizacija za koje radiš, ali ima poveznica između kuća 1-2-8-10-11 tako da bi mogla da se nastavi ta priča u vezi stabilnije pozicije i zarade na tom mestu.
nešto što mi je još upalo u fokus je Ve0So u solaru. ne znam kakav ti je emotivni život, ali ova konjukcija (uz podršku drugih pokazatelja) najčešće ukaže na emotivne pomake. mnoge članice dožive neku romansu sa ovim aspektom. i meni je taj aspekt u solaru bio ostvarivanje veze.
može ti sve početi kao druženje, ali kad skapiraš da se rađaju emocije - ili ćete oboje želeti da drugi ne saznaju za vas - ili će jedno od vas skrivati osećanja od drugog. možda zato što ste radne kolege ili slično, pa da se ne meša poslovno i privatno.
pošto je 12. kuća kod tebe inače jaka, a u ovom solaru je isto naglašena i umešala je prste u razne aspekte života, prati kako će se to odigrati. da li kao daleko inostranstvo i život tamo i rad sa takvim ljudima, da li kao emotivni partner koji je isto iz tog kruga ljudi ili čak platonski odnos.
ili si ti prilično introspektivna i povučena. a verovatno će biti pomalo od svega što sam rekla.
u svakom slučaju, srećna ti nova rotacija i piši šta se dešava.
Advertisement