Tema: MOj Solar
View Single Post

Old 11-01-2018, 15:21  
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

pretpostavljam da je ovo taj solar za koji si me pitala. videh da si na drugoj temi rekla da te čeka porođaj u ovoj godini. znači ovo bi bio taj solar prinove. čestitam od i baš se radujem!
iskreno, to ne bih na prvu rekla gledajući kartu, ali malo dublje kad zavirim, ima povezanosti među kućama 5-8, pa i ACa. jako naglašena 8. koja može pored ostale simbolike da bude i rađanje. Mesec je na MCu sa Plutonom (promena statusa porođajem i postaješ mama) a to je natalni IC (porodica) itd. ima pokazatelja dosta za bebu kad se udubiš u kartu. - pa ako zaista čekaš bebu - još jednom nek ti je srećno i da sve prođe kako treba.
nadam se da ti je vreme rođenja tačno, jer je neobično da su i nat.Mesec i natalna 5.kuća na 29* Vodolije. ali dešava se.
pored bebe, izgleda mi da je i novac bitna tema ovde, naročito ako se radi o kreditu, nekom zajmu, možda nasledstvu. u svakom slučaju ako beba stiže, znamo svi da para treba.
nema nekih težiš postavki među natalnim i solarnim planetama. mislim da će dosta toga dobro proći i nema nekih razloga za brigu.
čuvaj se i srećno.
Advertisement