View Single Post

Old 06-08-2017, 18:12  
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Stelijum podrazumeva konjukciju planeta, planeta pod opsadom ne mora biti u orbisu delovanja konjukcije. To je na primer kada se odvojila od jednog malefika i ide ka drugom, ali ne tako da je to konjukcija, koliko citah, opsada moze biti i vezano za beneficne planete. Mislim da ne mora cak da podrazumeva da su planete u istom znaku. Ja sam naisla na taj pojam i prilicno me zainteresovao. .

Nesto se vrlo interesantno desavalo u periodu mog rodjenja, vec u aprilu je Ma krenuo retrogradno i isao sve do Sa koga je stigao na pola stepena razlike, onda je stao ipromenio smer. Dok je Pl retro izasao na trenutak iz svog carstva i vratio se na 29. vage, citah da je to Pl okrenut vise Persofoni, zainteresovan za tu temu. Onog trenutka kada je stao, odmah zatim je stao i Saturn i krenuo direktno. Neverovatna sinhronizacija. To kad je Ma stigao Sa, bas iza ledja, nije hteo preko njega, nego je stao. Zanimljivo...
Ja sam nailazila samo na podatke da se vezuje za malefične planete.

Tebe ova postavka ne bi trebala da brine jer je ni nemaš. Citirala si 2 autora koja su jedni od najvećih utemeljivača tradicionalne astrologije tako da kod njih ne postoji Ur, Ne, Pl pa samim tim ni značenje ovih planeta
Advertisement