View Single Post

da...
Old 24-07-2017, 19:55  
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno da...

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Mi smo bili 7 god u vezi.Počela sam sa njim kada mi je Neptun bio oko Sunca.I dok je prolazio So0Ve ja sam bila kao omadjijana.Bukvano 5 god.Nakon toga smo baš krenuli da se svađamo,mirimo i krajem.2009.god prekinuli.2010.god se on razvodi.Nikada se nismo više vratili jedno drugom
Tokom 2010.god u moj život ulazi još jedan zauzet tip.Lav/Strelac.Nismo u vezi.Emocoje postoje.Godinama smp u kontaktu ali on je i dalje u braku.I ne verujem da će ikada izaći iz njega.Ovaj tip se i donekle ulapa u opis mog partneta gledajući derivatna polja
Tip je u sportu,radi dva posla,u politci je isto,karijera mu je veuana za zene jer radi sa njima u sportu.Imao je uspone i padove u karijeri.Egocentrik.Finasije mu bitne.Teško okazuje emocije.Distanciran.Mladolik izgledom jako.
Ti ces naci partnera za sebe tek kad se oslobodis straha od braka, zato su ti uvek naj ti ozenjeni, vezani, koji ne mogu da pruze brak. Taj cim se razveo i vi prekinuste, ali si mu nasla adekvatnu zamenu. Kod tebe je to problem, ekstreman stah od braka, zato privlacis takve partnere. Posebno sto trazis neobicnog muskarca, ocinske figure, koji je neuhvatljiv a vrlo istaknut drustveno.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement