View Single Post

Old 14-04-2017, 14:00  
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
I eto ti odgovora.
Dispozitor Mjeseca ilitiga So je u izgonu, te u konjukciji sa spaljenim Mr. Sa(distom) koji ga dodatno #hladi.
Također ... luminari u opozitnim znakovima, gdje Sunašce #vidi Mo u znaku svog domicila (moguće i tripliciteta ukoliko je u pitanju dnevno rođenje), al' Mo prema planetama u Vodoliji i nema neke osobite afinitete.
Kako to misliš Su dodatno "hladi" Sa?

Sa je po prirodi hlada i vlažan, ako je okcidentalan onda je suv. Konkretno u ovoj karti je okcidentala, pa ga Su dodatno isušuje i ne prija. I jeste u pitanju dnevno rođenje.
Ovo za luminare se slažem, ali toliko sam subjektivna prema osobama koje poznajem da ne mogu sagledati konkretnu sliku.

Oko primera za Me se nisam udubljivala, pošto smo ga samo navele kao primer. Ja mislim da mene radi Sa180Me, jer ima(la) sam dosta poteškoća u komunikaciji, morala sam da prilagođavam govor i da se sama prema njemu prilagođavam, uz 90 Ma baš je bilo hc... naime u pitanju je govorna mana koju imam, ali danas se to manje više ne primećuje. Tako da moj Me smatram prilično fucnutim i dalje.
Off je

Eto, samo htedoh da vidim kako gledate na te šire orbise i imaju li uplava
Advertisement