View Single Post

Old 08-04-2017, 03:45  
Andres
Početnik

Andres's Avatar

Andres je offline
Registrovan: Apr 2017
Andres je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by [email protected] VIdi Poruku
aleksandar Imsiragic u knjizi - Tajne stepena Zodijaka, savrseno opisuje svaki stepen i njegovo znacenje u svakom znaku. Najbolje je da se 22 stepen ne generalizuje, stvarno nije opasan, tj. ovisno gdje se nalazi i koja ga planeta nosi...
Npr ja imam marsa na 22 stepenu Vage - prakticna sposobnost analiziranja - i onda desetak recenica o svemu po malo... I tu je jos pitanje koje vrednosti na kraju nosi...Najlosije sto sam procitala je da imam izvesnu crtu tvrdoglavosti - to sigurno ...
Dok recimo 22 stepen u raku (tamo mi je mesec)---ovo je vrlo miroljubljiv stepen!!! i samo fine stvari....
tako da... nemojte se opterecivati... Bar dok citam ovu knjigu, vidim koliko ne treba pridavati vaznosti samom stepenu 22.
To me podseca kao u vreme kada sam znala da sam po horoskopu Rak, kad ono...jako malo imam tih osobina, natalna karta mi je prosirila vidike...
Pa tako je i sa stepenima ...

E baš to sam tražio. I meni je na 22. stepenu Vage Mars. Ko ti, i sam imam sposobnost analiziranja, a po one Kobalu ili što je več, zapisana su neka znanja. Istina je da imam znanja, koja su vrlo retka. Sigurno ljudi preteraju kad se tako jako oslanjajo na 22. stepen.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement