Tema: Venera
View Single Post

Old 27-02-2017, 18:24  
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

vidiš, neke stvari koje si ti zapazila se poklapaju sa mojim iskustvom: ta drugarica sa Ma u Ovnu je plava (ali je Aqu/Sco i bolje je kad se farba u crno), onda taj drugar sa Ma u Vagi je plav. to sam i ja zapazila: da su Ovan/Vaga najčešće svetli, samo mi nije jasno odakle su Blizanci plavi? ako je So u Blizancima. jer smo mama, tata i ja Blizanci, ali je tata izrazito crne kose, mama je tamnosmeđa, ja sam prava brineta. tata kaže kestenjasta
ako je podznak Blizanac, onda bi Merkur u Vagi dao plavu kosu. navela si gore slučaj da je momak Vaga, Mo u Blizancima, a Merkur (dispoz. Mo) je isto u Vagi. tu opet Vaga dominira, pa daje plavo.
opet drugarica koja je plava ti je Vaga/Blizanac. ovde je bitno gde joj je Merkur, ali opet se Vaga ubacuje kao faktor.
ja znam momka koji je Lav/Vodolija. Lavovi obično nisu plavi onako izrazito, to je više neka zlatno-braon nijansa, karamel + Vodolije su često tamne, ali kad spojiš sa zlatno-braon, on je smeđ ispao. ima Ma 0 Pl u Vagi. ovde Pl utiče da ovaj Ma ne prevagne na plavo, daje mu tu "tamu", pa dobiješ čistog brinetana.
devojka Devica/Rak, Mesec0Saturn u Jarcu. trebala bi biti tamnosmeđa. ali ima Ve0Me u Vagi. plava je.
Advertisement