View Single Post

Old 23-01-2017, 13:46  
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Ne svima
Ali osobama sa kojima si u tom trenutku bliskija
E pa nisam baš sigurna. Ja sam u više navrata testirala teoriju, često su u pitanju bili ljudi koje sretnem samo jednom i nikada više, recimo drugarica ima rođake iz inostranstva koji su joj trenutno u gostima i izađemo svi skupa na večeru, i ispostavi se da jedan od troje rođaka uopšte zna svoj podznak i da je toj osobi baš podznak Blizanci, isti podznak kao i recimo nekom dečku kog sam upoznala par dana ranije, isto kao i recimo novom dečku moje drugarice, itd... Dakle odjednom u nekom kraćem periodu svako s kim stupim čak i u prolazan kontakt ima isti podznak, ili se neki podznak pojavljuje upadljivo češće u odnosu na druge.

Pretpostavljam da ljudi sa kojima stupimo u bliskiji kontakt najavljuju dešavanja mnogo preciznije, imajući u vidu celokupnu sinastriju, tako da ja recimo najavljujem porodična dešavanja, potomstvo i slično nekome sa kim prvi put stupim u slučajni kontakt, ali ne i tokom celog perioda druženja, ne može niko non stop da bude trudan. Volela bih da čujem i vaša mišljenja o ovome.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement