Tema: Literatura
View Single Post

Old 20-01-2017, 14:44  
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Sanja VIdi Poruku
Ljudi, kako citate ove knjige koje moraju da se downloaduju da bi se citale? Jer, vidim da se to placa, hm?
E da, u posljednjih nekoliko dana sam primjetila da ne mogu više otvarati pdf-ove koje izgooglam. Već me redirektuje na gaming.wonderland stranicu. Sad, jesam ja pokupila neki virus ili je nešto drugo u pitanju, ne bih znala.
Anyway, manje-više svu priloženu literaturu imaš na scribd.com. Prije 15-ak dana sam napokon otvorila account. Trenutno sam na free month trial, ali inače se članarina plaća nekih 10 $ mjesečno. Pa sam odlučila plaćati, na koncu - i nije neka pljačka.

Jedino me zbunjuje što se plaćanjem članarine ostvaruje pravo na download/online reading tri knjige mjesečno, te mi za neke naslove traže da iskoristim "bon", a neke mogu otvoriti i pročitati bez problema.

Quote:
Marsh, preporuci drugarici knjigu od Maje Loncaric ovu:
http://www.korisnaknjiga.com/photo/b.../p078070c0.jpg
Ja sam je procitala pre dve godine i secam se da mi nista nije bilo jasno dok nisam pocela da buljim bez prestanka u svoju natalnu Onda sam malo skapirala i ponovo je procitala i dosta mi se iskristalisalo.
I moj prvi astrološki udžbenik je bila izvjesna knjiga od Maje Lončarić.
Međutim, ja sam tragala za astrološkom početnicom iz ugla TA. Mislim, ako već kreće od samih osnova, neka krene od konstruktivnih osnova.
Kako nisam našla ništa prikladno, na kraju sam joj ja otipkala nekih 20-ak stranica #osnova, na "jeziku običnih ljudi".

Quote:
Sad se setih, dala mi je jos jednu koja mi onda nije legla, nista nisam razumela, bas bih mogla nju da procitam, verovatno cu sada razumeti
https://static.kupindoslike.com/PRAV..._O_1595971.jpg
Ovu obavezno pročitaj.

Btw - odgovorim ti na poruku ubrzo.

the natal chart
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement