Tema: mesec u lavu
View Single Post

Old 08-01-2017, 17:50  
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
Mo u lavu nije tako glasan...ti ljudi umeju da budu puni sebe iznutra i zele da ljudi prepoznaju njihovu velicinu kroz njihova dela, znaci ceneci njih i njihova dela, njihovu pojavu manje, to je vise So u lavu...tako da Mo u lavu nisu tipicno zaljubljeni u sebe...ali bas zato nikad i nece da pokazu slabost...oni mogu da prave dramu kad se osecaju mocno i jako, ali kad su povredjeni to nema sanse da pokazu, niti da drame jer onda ispada da kukaju, a to oni nece...samo najblizima ce reci kako tesko stoje stvari to je moje iskustvo sa njima
potpisujem!
moj momak ima Mo u Lavu i to na DCu. a Ve i Me u Vodoliji na ACu. opozicija. i So mu je u Vodoliji ali 11 stepeni je udaljeno pa ne prikazuje da je opozicija ali ja gledam kao da jeste. ima i kvadrat sa Ju u Biku.
deluje kao da je mnogo oštećen zbog opozicija i kvadrata, ali su sve benefične planete (Me,Ve,Ju,So) pa se to ne manifestuje kao mnogo negativna karakterna crta, tipa sebičnost, nadobudnost, arogancija, despotizam i ostalo.
baš upravo ovo: tiha patnja kad pati. mi smo bili prijatelji pre veze i jednog dana je samo došao i otvorio mi dušu o svemu što ga je ikad tištalo. od oca i odnosa sa njim u detinjstvu do devojke sa kojom je bio pre mene. nakon toga smo i ušli u vezu. znala sam da mu značim i da mi veruje. a to je nekome sa Ve, So, AC i Me u Vodoliji jako bitno : budi mi prijatelj !
a raduje se kao dete kad se raduje. onako baš otvoreno, iskreno i čak teatralno. a mnogo nesrećan život je imao. sada je u nekom raspoloženju zalaska Sunca da tako kažem. dosta tuge i melanholije, dosta ciljeva koje je imao za sebe nije ostvario pa se oseća malo promašeno, ali mu oke ipak sjaje.
ima javnu karijeru. Mo je u Lavu na DCu. imao je tuce devojaka. i što mi je bilo simpatično: ispričao je mami odmah sve o meni
Advertisement