View Single Post

Old 13-12-2016, 01:40  
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by mina88 VIdi Poruku
Jesam u poslednje vreme depresivna..

Vjerujem da se ne osjećaš najsjajnije već neko vrijeme, međutim, NE vjerujem da te je depra uhvatila furke radi (zato što si eto, sama po sebi, dobri/stari/depresivni Jarac)

Prosto mislim da ti unatrag nekoliko godina situacija/stvari u životu, u najmanju ruku, baš i nisu štimale.

Tako da ... kao što ovaj lijepi balon kaže;

S obzirom da je svaka individua priča za sebe, ne "puknemo" svi u identičnom maniru. Neki ljudi postanu malkice agresivni (poput mene ), dok se neke druge individue prosto "povuku u sebe" i izoluju od ljudi/situacija/stvari.

Prije svega, nema potrebe da se bilo kome (na forumu ili u stvarnom životu) ispričavaš radi svog trenutnog emotivnog stanja.

Zapamti da je okay ne biti okay - kada ti u životu baš i ne "cvjetaju ruže".
Zapamti i to da ni najpozitivnije, najodlučnije i najenergičinije osobe nisu baš bright & shiny kada su u k*rcu mjesecima/godinama.
Tako da ... faza koju prolaziš je sasvim prirodna i NORMALNA.

Na koncu;

Što se tiče astrologije & Mr. Sa(diste) ...

Mislim da je tvoja ne-baš-sjajna faza započela u razdoblju Saturnovog tranzita kroz znak Vage. Saturn je već krajem 2009. zakoračio u Vagu, početkom 2010. se retrogradnim hodom nakratko vratio u Djevicu, da bi od jula 2010. definitivno preselio u Vagu.
Za vrijeme svog boravka u Vagi, tranzitni Saturn je radio kvadrate na tvog natalnog Sa, te tvoje natalne So/Mo.
Šlag na tortu je bila opozicija tranzitnog Saturna na tvog vladara ASC (Ma u domicilu u Ovnu/1. polju).
Smatram da te je upravo ta opozicija, koju je Mr.Sa(dista) iz Vage radio na tvoj Ma - najviše usporila & blokirala, jer priroda opozicije=priroda Saturna (kočnice/blokade/stagnacija).
Kada je Sa napokon preselio u Škorpiju, uslijedio je njegov tranzit kroz tvoje 8. polje, a za vrijeme tekućeg tranzita kroz znak Strijelca više je puta načepio tvoju natalnu Veneru.

Mislim da će i razdoblje Saturnovog boravka u Jarcu biti izazovno, ali i dinamično. Istina, istovremeno će biti aktuelan i Saturnov povratak i tranzit Saturna preko natalnog Sunca, ali Mr.Sa(dista) će na tvog vladara ASC raditi kvadrat, pa će ti se otvoriti izvjesne prilike za realizaciju određenih životnih ciljeva.
Aspekt kvadrata je prirode Marsa, pa tako donosi stresne i konfliktne situacije, ALI i dinamiku, akciju, prilike za realizaciju.

Mislim da se Mr.Sa(dista) više neće vraćati na natalnu poziciju tvoje Venere, pa ostatak njegovog boravka u Strijelcu iskoristi za učenje, usavršavanje i rad na sebi (u granicama mogućnosti).

the natal chart
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement