View Single Post

Old 07-12-2016, 19:04  
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Artist VIdi Poruku
O Marsh, hvala ti sto si se ovoliko raspisala, svaka cast.

A sad prvo da se nasmijem za ovo S druge strane - tvoj Saturn i Jupiter su poput dva tipa tipa koja su se na partiju nacugala i napušila. Samim tim su i usporeni. Moguće je i da su učinili kardinalnu grešku - pa su najprije cugali, a zatim duvali. (Svako ko je barem jednom probao navedeno zna svu "ljepotu" #trava_nakon_alkohola osjećaja)

Hahahahahaa, znam odlicno taj osjecaj tj "vertigo efekat" opekao sam se par puta

Pa sad mi jeste malo lakse kad je Sa presao u Strijelca, ali sam bas bio nadrkan sa ovim Sa90Ma. Kako se malko udaljio orb. je sad 3*, nekako je lakse, i Mars se polako oslobadja njegovog pritiska. I sve to i taj Sa90Ma i samim tim sto je Sa usao u 9-u kucu, moja svijest se mjenja, mijenjam stavove i uklanjam neke stare obrasce (npr. sa vutrom sam zavrsio, ne duvam vec mjesec dana, cigare ne pusim vec 8 mjeseci.) Neki je inat proradio u meni, i mnogi su mi sad okrenuli ledja, kvazi prijatelji, tako da sam i sa njima raskrstio. Dakle, ovo je sad totalno neka nova prica, bas sam okrenuo novi list. Imam mnogo problema, i odlucio sam da ih sve rijesim do Saturnovog dolaska na MC. Hocu li uspjeti u tome, vidjecemo, ali cu se potruditi.
Sa ovim Sa0Ju moram biti strpljiv, urodice on plodom kad tad!
Mislim da je tebe donekle u životu zezala i spaljenost/mundana pozicija tvog vladara ASC.
Mars ti je brz/direktan i esencijalno kvalitetan (prema Ptolomejevoj tablici dostojanstava, Mars u vodenim znakovima i u dnevnim i u noćnim kartama ima dostojanstvo triplciteta), međutim spaljen je od strane vladara 5. polja.
Vjerujem da je tvoja natalna Ma0So konjukcija bila zaslužna za kreativne "manire" tvog emotivnog izraza, al' moguće da je odradila svoje i što se tiče "udri brigu na veselje" djela.
Mundana položaj tvog vladara ASC u 12. polju mu je ograničio mogućnost konkretnog djelovanja.

Dobra vijest za tebe - Mars dispozicijom odlazi u snažno ugaono polje, te konjuktuje Saturna (egzaltiranog vladara tvog 10./11. polja), gdje ima mnogo veću mogućnost konkretne akcije.
Sedmo polje (koje u tvom natalu počinje u umjetnički nastrojenom znaku Vage) je i polje #javne_afirmacije_i_prepoznatljivosti, tako da smatram da imaš realne šanse za "napraviti od sebe ime" u umjetničkim krugovima.
Samo se trebaš fokusirati na to da sve ono što radiš "između četiri zida" (simbolika 12. polja) guraš u #javnu_sferu.

the natal chart
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement