View Single Post

Old 05-12-2016, 18:15  
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
.
A zasto mislis da bi sa uranom kao vladarom 6-te kuce proputovala pola sveta!
Upravo radi konjukcije Urana sa vrhom 4. polja (dom, domovina) kod mene bi trebale biti aktuelne konstantne selidbe/promjene mjesta boravka i to na ne-samo-na lokalnom nivou. Osobito uslijed;

kvadrata Urana sa Jupiterom (Uranovim dispozitorom i vladarom 4. polja) u sjedištu u Ribama (lutanja, daljine, prostranstva).

trigona sa Venerom (koja vlada vrhom 9. polja - duža putovanja/duži boravci u inostranstvu)

Al' ništa.

Uran kao vladar 6. polja (svakodnevnica, posao itd.) trebao bi donijeti stalne promjene/dinamiku, odnosno prilike (koje su preduslov navedenog) na tim poljima. Al' opet ... ništa.

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Taj uran 90 sa Jupiterom bi ti samo napravio stetu na putu,doduse i saturnu i uranu je dispozitor jupiter
Taj moj Jupiter mi je najveća misterija u mom natalu...baš zato što je esencijalno/mundano kvalitetan, a k tome dispozira Mr. Sa(distu) i gradi trigon sa Suncem (koje mi dispozira vladara ASC) i sekstile sa Mjesecom i Marsom.

Al' iz retrospektive gledano ... sve Saturnove malverzacije su donekle bile u kooperaciji sa Jupiterom ... isto k'o da su u nekom tajnom dogovoru.
General Saturn me dotuče u završnici, ali Pukovnik Jupiter je taj koji izvrši "pripremu terena" (donese "darove").

Odnedavno sam čak počela sumnjati da je sat stao u porodilištu, te da mi tačno vrijeme rođenja nije 11:25, već 12:30. U tom slučaju Jupiter dođe vladar 6. polja (u sjedištu), što bi objasnilo njegovu neefektivnost i (ne)kvalitet "darova" koje mi donosi.

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 05-12-2016 at 20:28..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement