View Single Post

Old 27-09-2016, 17:11  
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

U vezi sam vec godinu i po. Veza je zapoceta kad mi je Saturn prelazio preko natalnog Plutona. Brine me taj vrh solarne 8. u natalnoj 5.

Roditelji me uvek i koce u svemu, nece biti prvi put
Ne radim nigde, mada sam planirala da pocnem da radim, da imam "svoj" dinar i ne zavisim toliko od roditelja.

Hvala na odgovorima

Samo da ostavim komentar o svom solaru od kad je poceo, nikada manje para u zivotu nisam imala. Nikada se vise nisam bojala za svoju finansijsku situaciju i sta mi je pametno ciniti. Ne znam sta se desilo, uvek mi je novac dolazio u ruke, lepio se za mene, iako je brzinom svetlosti i nestajao, bar sam ga imala. Solar mi je poceo problematicno, samo neki stres.

Devojke, decaci, evo mog novog solara.
Nestrpljiva sam da ga okacim, jer sam videla da "nije dobro". Natal mi ide solidno, ucim, ali solar se ne usudjujem.

Solarni Pl0Ma na mom DC-u, vrh solarne 7k u solarnoj 8. Pomalo zastrasujuce.
Nastavlja se kvadrat Saturna/Venere iz proslog solara, a na sve to i sol Ve90Ve.
Kako se vama ovo cini? Spremna sam da cujem i lepo i ruzno, mada mi je ruznog preko glave. Karta je u potpisu, ko je raspolozen, neka gvirne. Zahvaljujem

Htela sam da napisem na temi o Jupiterovim tranzitima, ali ajde ovde cu da ne zatrpavam tamo temu. Moj otac se ipak snasao sto se tice prebacivanje nekretnine na svoje ime, sto znaci da ce kuca biti prodata i meni ce kupiti stan, kupac je strpljiv.

Da li ovaj solar ukazuje na to?
Solarni asc u Lavu u 2k, vrh solarne 4k u 4k gde je Me (dispozitor Ju) i So, solarni Ju iz 3k u 4k.

Recite mi sta jos da gledam, meni se cini da ima nade. Dajte neki svoj komentar

Cini mi se da cu u ovom solaru biti fokusirana na novac, eventualno neki posao, sto mi sve vise prolazi kroz glavu i kupovanju nekretnine.
Ono sto me zanima je neki pomak sto se tice fakulteta, to ne umem sama da protumacim, vidim da ima dosta preklapanja vecine kuca. Pokusavam nesto sama da povezem

Last edited by Vojvotkinja; 30-09-2016 at 11:01..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement