View Single Post

Old 19-08-2016, 19:06  
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Registrovan: Mar 2013
lilyrose je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku

Također, od 2008. godine vladar firdarijskog razdoblja ti je Saturn, koji je generalno to što jeste , a u tvom natalu je u Ovnu (u padu), iz kojeg gradi opoziciju sa Marsom u izgonu i kvadrira Veneru (koja je u triplicitetu, ali u 12. polju, vlada tvojim 8. poljem, te je u žiži kardinalnog T kvadrata, a dispozitor joj je isti taj malefični Saturn)
Od augusta 2013. do marta 2015. bila si u firdarijskom podperiodu svog, natalno super postavljenog Sunca, međutim od marta 2015. nalaziš se u firdarijskom podperiodu iste te Venere na koju sam se prethodnoj rečenici osvrnula.
Nemoj me držati za riječ, ali odokativno bih rekla da ti je i profekcioni vladar posljednje dvije godine bio taj isti Saturn, koji ti je u tekućem solaru najvjerojatnije radio konjukciju sa natalnim Me0So, u kvadratu sa solarnim dispozitorom Jupiterom u Djevici, u izgonu.

Dobra vijest je da od 09.10. ulaziš u firdarijski podperiod Merkura, koji jeste u izgonu /spaljen, ali je ipak u konjukciji sa MC-ijom i dobro aspektovan, a za nekoliko mjeseci profekcioni vladar ti postaje upravo Jupiter (a ove godine imaš Jupiterov povratak, te će ti i u solaru biti u Vagi).

Izdrži još malo
Hvala... ovo je utješno... znači par mjeseci još, s time da prvo olakšanje dolazi za mjesec-dva...
Od 2008 do 2013. godine je baš i bilo najgore razdoblje... u kojem smo dvaput prekidali u smislu da se nismo vidjeli ni čuli po par mjeseci... od sredine 2013. se to nekako smirilo, ove skoro 3 godine su bile ok, sve do ovih zadnjih par mjeseci kad je opet loša komunikacija i sve ostalo...

Da se vratim i na Jupitera, da ne budem skroz off... Meni je u solarno horoskopu ASC u Lavu, tj. na DESC natalnog... a naravno dispozitor mog Sunca je Jupiter ...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement