Tema: Sa 0 Ne
View Single Post

Old 16-08-2016, 15:07  
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mina88 VIdi Poruku
Mozda pravo, politika, rad u socijalnoj ustanovi...?
Moguće. Mada bih politiku ipak isključila, u našem društvu ona je prešla u nešto sasvim drugo.

Quote:
Originally Posted by mina88 VIdi Poruku
Zaista mislim da imam promasenu kartu a samim tim i promaseni zivot, sta covek da radi sa ovako teskim aspektima? Ako ne uspe u sferama gde je potrebno biti glavni i na vrhu, ostaje mu da se zadovolji mucenickim poslom, kakvim-takvim
Zašto mučeničkim? Ne mora to biti situacija gde ćeš ti lično biti na nekom visokom položaju već da ćeš raditi u nekoj renomiranoj, stabilnoj instituciji koja ima veliki uticaj, a npr. doprinosi boljitku u društvu.

Bez obzira šta je u pitanju, mislim da ovaj aspekt prosto zahteva od natusa da se bavi posloom sa kojim se identifikuje, gde on može ispuniti neke svoje snove, ideale,vizije, posao koji se poklapa sa njegovim ličnim uverenjima. Znači nikako ono što danas većina radi-neki bezvezni posao tek da se preživi, a u stvari se sanja o nečemu potpuno drugačijem. Jer ovde duševnu hranu predstavlja primena znanja, autoriteta i/ili moći u pozitivne svrhe, praktična "primena" ideala itd. E sad, naravno da je tako nešto teško naći u zemlji Srbiji, ali vredi barem probati.

P.S. Ako smatraš da ti je promašen život, pokušaj da nađeš razlog istog. Verujem da ovi aspekti u natalu donose potpuno suprotne energije, želje, ambicije, stvari koje se inače potiru, ali ipak imaš dosta planeta koje su u svom sedištu, pa pokušaj da ih nekako usaglasiš i usmeriš.

@Rejhana, ti imaš qvintil a ne sekstil, ne znam koliko se on uzima u obzir, još je i orbis 2 st.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement