View Single Post

Old 26-05-2016, 11:02  
Kele
Obično gatalo

Kele's Avatar

Kele je offline
Registrovan: Feb 2015
Kele je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
znam da ne znaci. rekla sam unapred da se izvinjavam ako budem zvucala uvredljivo prema vlasnicima ovog Meseca ali,valjda ne mogu objektivno muskarce sa ovim Mesecom da gledam. svaki moj decko ( sa izuzetkom Mo u Lavu,Ovnu i jedan u Vodoliji ) je imao mesec u devici.
zapostavljanje, moljenje ( ne bukvalno ali preneseno ) za mrvicu paznje,stalno pitanje jel te taj neko uopste i voli,da li mu je uopste stalo,dobijanje ljubavi na kashicicu,nebriga ,bezosecajnost, grubost, jos na kraju umislis da nesto sa tobom ne valja ili nije u redu,pa kao trpljenje jer Boze moj svako ima nasih mana.. ali stalno imati taj osecaj kao da si pas pored stola koji ceka da gazda baci nesto... ne mogu.

znam da nije samo do njihovog meseca bilo,ali dobro poznajem muskarce sa ovim polozajem Mo i gotovo sablasno sinhronizovanog ponasanja u vezi...koje je testiralo svaku moju dobru volju i preveliko razumevanje,koji su oni itekako svi odreda koristili... ali Boze moj,za to sam ja kriva sto sam to dopustila a ne oni.

Ono sto oni nisu vidlei jel, gore od njihove nesigurnosti ili cega vec,je sto povredjujes drugo ljudsko bice. Ne kazem da nece,ali neki Mesec u Ribama pre ce sma tugovati ili biti povredjen,nego ikad naneti nekome na obrza suze.

Nisma rekla da ne voli,vec sam bas pricala o tome kako pokazuje.
Ej ovo kao da sam ja pisala i isto smo dozivele,imala sam nesto/jos uvek imam,sa muskarcem koji ima mesec u devici.Ponekad se pitam ima li taj covek dusu uopste?U stanju da te tako emotivno namuci pa i povredi da je to strasno,emocije i paznja=nula,santa leda.Proracunat,koristoljubiv,kukavica.Ako i pokaze neku toplinu,to je nesto,malo,jadno,retko.Ma katastrofa.Oni emocije smatraju slaboscu,ali zato tacno znaju kome u guzu da se uvuku zarad koristi.Ljigava stvorenja.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement