Tema: Devica
View Single Post

Old 24-10-2015, 22:53  
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
Registrovan: Jan 2015
makky je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Ovaj opis mi pre liči na Ve u devici, ipak je to njen pad Ljudi koje znam da je imaju se tako ponašaju i razmišljaju, "ovaj će mi biti dobar muž", nije to samo pitanje para, čak nekad nema veze sa tim, nego nekog drugog "interesa" - biće dobar otac, iz dobre je porodice. Kod te venere nema onog "ludila" koje ima Ve u ribama koja izgubi glavu i ostavi sve da bi otišla s nekim koga voli, kakav god da je on... Ali devica jeste promišljen znak i ovo kažem kao nešto pozitivno. Volim taj znak
Da, baš na to mislim kada kažem "interes" - na nivou (po njegovim standardima). Igra ulogu i to koliko zarađuje, ali ne zbog para, nego opet više zbog nekog prestiža, da on može da se hvali "moja devojka/žena super zarađuje, ima dobar posao, iz dobre je porodice..." Ali isto tako i da ta osoba pokaže koliko joj je stalo do njega, konkretnim delima. Mada vole oni kada se osete bitnim, da se osete da su potrebni partneru, pitati ih uvek za mišljenje, savet, pomoć itd. je pod obavezno.
Evo ova dvojica jedan ima Mo u Jarcu, Ve u Raku (u konjukciji sa mojim Mo), drugi Mo u Strelcu (konjukcija sa mojim stelijumom), Ve u Lavu. I isti su po tom pitanju. Imaju izražene te devičanstvene osobine. Ja se godinama u nazad vrtim u krug sa njih dva. I obojica su teški po pitanju emocija, ali to je zbog njihove većite uplašenosti. Mada ja imam intuiciju jedne Škorpije, pa neko ni ne mora mnogo toga da mi kaže da bih ja skontala o čemu se radi. Osete se te emocije koliko god oni pokušavali da ih sakriju.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement