View Single Post

Old 11-10-2015, 23:51  
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
Registrovan: Jan 2015
makky je na dobrom putu
Standardno

Čula, kako ne
Moguće je da je to Škorpijonska taktika.
Mene kao onaj moj reši da ostavi, još ranije, ne sada poslednji put. I ja ok, pomirim se sa tim. Onda ja njega ne zovem, on mene, nikakav kontakt par dana, i on me nazove, a ja se ne javim. Pa on nazove ponovo kroz par dana, pa se ja opet ne javim. Pa kada bude dovoljno uporan, ja se javim, ali neću da se vidim sa njim. Pa na kraju pristanem da se vidimo, ali u gradu. Pa on hoće da se pomirimo ja neću. I tako, malo igranje igrica. A ne mogu da dočekam da se pomirimo. Alii sada je prošlo pola godine od raskida, a on me nije ni jednom nazvao. Ja sve gledam aspekte kod njega i razmišljam koliko mu je loše, i sve mi nešto drago, i samo čekam kada će se vratiti. A kada se napokon bude javio, zapatiće dan kada me je ostavio. A sa onim drugim Devcem, što sam pisala o njemu, sa njim sam razvila taktiku da nikada ne igram po njegovom. Nego kako ja mislim da treba. Jer sam procenila da je tako najbolje.
I volim da igram neočekivano. Kad muškarac očekuje da ću ja popizdeti zbog nečega, onda sam flegma, a za neke stvari se nadurim kao da je nešto najstrašnije, iako je neka najveća glupost u pitanju.
A i oni (muške Device) su užasno sebični, a pomalo iskompleksirani. pa im ja podilazim, popuštam, do određene granice. Pa se povučem, pa njima nije jasno šta se dešava, pa se tu pogube. Ima perioda kada ja malo trčim za njima, pa se povučem taman kada se naviknu, a onda ih sve žulja gde sam i što me nema. Vole oni te psihičke igrice, nikako sad da otvoreno kažem "meni smeta to i to". Isključivo igre nadmudrivanja.
Jednom bivšem momku sam tako, kada je nazvao 10-ak dana nakon svađe, javila se na telefon i bila rezervisana, kada je on pitao što tako rezervisano pričam, ja rekla da sam s momkom. Vijao me narednih pola godine da se pomirimo, ja nikada nisam pristala. To mi bila najslađa osveta za sve koliko je bio đubre prema meni pre toga.
Sa mojim prvim momkom koji me je tako ostavio, i to jer se zaljubio u neku drugu devojku, pre 10 godina, toliko sam mu dupe pomerala godinama posle i nikada nisam htela da se pomirim sa njim, samo ga ignosrisala za sve. I do nedavno je zivkao i slao poruke s vremena na vreme. Najbolja osveta kada tako dopuzi na kolenima.
Uvek se svi oni vrate kada shvate šta su izgubili. Ja sam jako popustljiva, aali kada mi dopizdi, onda je nahebao onaj ko se usudio mene da povredi. A uvek sve dođe na svoje. Ne moram ja mnogo ni da se trudim. Al mi bude drago kad im se na taj način sve vrati. Ja samo ignorišem, i od one dobrice, pređem na taktiku apsolutnog ignosrisnja.
To je što se momaka tiče, za svaku situaciju, za svaku osobu ide posebna taktika, i zavisno od toga šta ja želim.
A što se ostalih stvari u životu tiče, borim se svim sredstvima. Izanaliziram dobro kako ću do cilja, napravim nekoliko rezervnih planova i krećem u pobede.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement