View Single Post

Old 11-10-2015, 00:31  
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Saturn VIdi Poruku
Mene zanima ciklus njegov do 29te godine, kad postajemo svesni i kad dobijamo mogucnkst da raspolazemo!
Smatram da posle 29te Saturn nam daje bas ono da slobodnom odlukom toga cega nismo bili svesni (ako sam dobro protumacio autora) se naziva spremanje za resavanje dela koje nam karma namece? Jer kako cemo karmu da ispostimo ako nismo svesni! Mislim, kako ce mo da budemo svesni ako se ne razvijemo podpuno?! A to se bas dogadja u 29toj godini, pa opet sam gore dopisao da ga treba i te kako dobro prouciti posle 29te...

Jesmo li svesni Saturna pre te dobi??? Ja gore napisah kako bi RODITELJI TREBALI DECI SVOJOJ POMOCI BAS ZATO STO NISU SVESNI, stim bi im olaksali protok energije za kasnije koja ce im biti neophodna!
Znaci li to da Saturn do nase 29te godine je miran?

Zanima me misljenje vase...
ja Saturn nisam osećala dok nije prešao preko nat. Mo.
( kad otvoriš moj natal videces kada je prešao preko Mo, a koliko sada imam godina )
kada se to desilo, kad je prešao nat. Mo, postala sam svesna strukture i pravila po kojima je moj zivot uredjen i shvatila
sam da su to Saturnova pravila koja sam postovala i ponasala sam se kao marioneta.
ispunjavala sam duznosti, a nikad svoje zelje!
zivot mi je bio savrseno sredjen, ali me nije ispunjavao! želje su potisnute! ispunjavala sam
obaveze za koje su drugi mislili da me cine srecnom!
kad je tr. Sa presao nat. Mo, ja sam se pobunila jer sam naprosto morala. umrla bih!
srusila sam ceo tadašnji poredak i krenula da ispunim svoje zelje.
zivot mi je haos, svi misle da propadam, ali ja znam da tek sada zivim, jer sam udarila
temelj, odredila pravila i strukturu koja ce me odvesti u ispunjenje mojih zelja!
i to ce biti zivot u kome sam srecna jer je uredjen u skladu sa mojim unutrašnjim
bićem!

Last edited by rijanon; 11-10-2015 at 02:42..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement