View Single Post

Old 13-09-2015, 15:08  
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Imala sam (i jos imam dejvison) gde je So0Ur plus je kod mene tu i Ma kao i SČ znaci So0Ur0Ma0SČ i sve to u skorpiji...to traje vec godinama sa paljenjem i gasenjem. Jako nepredvidivo, taman pomislim e sad je stvarno gotovo opet se upali. Taman pomislim sad ce biti ok raspadne se u roku od popodneva.

To mi je inace najveca ljubav u zivotu. I bez obzira sa kim god da sam uvek bih ih sve prevarila sa tim muskarcem...u principu tuzno je...voleti nekog tako jako a ne moci biti sa njim.

Inace DSC je u vodoliji, a saturn kao jedan od signifikatora je u XII kuci, svi nasi poceci su bili tajni ... i zavrseci...zapravo ja mislim da vecina i ne zna da smo nas dvoje bili zajedno, jesmo zajedno(?) - uticaj urana, ne znas na cemu si.

a da, interesantna cinjenica je i da u sinastriji imamo Sa0Ma, i Sa90Ma, Ur180Ma kao i Ur90Ma...a opet su to emocije koje ne prestaju evo vec godinama, nazalost, mada se ja sve nadam da ce nas saturn pustiti da bar u starosti budemo zajedno :/.

Quote:
Originally Posted by mala_m VIdi Poruku
imam pitanje vezano uz jedan aspekt u davidsonu.
naime, iako se ne zna točno vrijeme rođenja jedne od osoba (pa je stavljeno: u podne), davidson ima usku konjunkciju venere i urana- na istom su stupnju- 16,08 stupanj škorpije.

osim toga, i sunce u davidsonu je blizu- 13,28 stupanj škorpije.

što se od ove kombinacije može očekivati?

također, Mars i Merkur su međusobno u uskoj konjunkciji- oboje na 3 stupnju strijelca.

jedan od tranzita koji će se na tom davidsonu dogoditi uskoro je tranzitni SMČ prelazi preko davidsonovog SMČ-a.

Last edited by Aeria Gloria; 13-09-2015 at 15:29..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement