View Single Post

Karmicka veza opasna po zivot!!!!!
Old 28-08-2015, 23:08  
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno Karmicka veza opasna po zivot!!!!!

MOLILA BI SVE KOJI MOGU DA MI POMOGNU NAISLA SAM NA JEDAN TEXT O KARMIKIM VEZAMA KOJI MI JE BUKVALNO ZAUSTAVIO DAH MOLIM ZA POMOC!!!!!!! OVO JE MOJA KARTA SINATRIJE
KARTAhttp://i60.tinypic.com/2r2no5v.gif

TEXTPluton se dugo zadržava na jednom mestu pa se njegove konjunkcije sa Južnim čvorom nalaze kod velikog broja ljudi. Treba pogledati čime on vlada, ali uglavnom govori o linčovanju, stradanju, ubistvu, crnoj magiji i sličnim stvarima. Osoba sa Južnim čvorom je doživljava kao zlu kob i beži od nje jer oseća da joj od nje preti opasnost. Ako se nađe na Sjevernom čvoru, situacija može biti izuzetno opasna, naročito ako je sve to u kvadratu s Marsom. Ukoliko se ovo nalazi u 8. polju, vlasniku Severnog čvora preti opasnost po život. Ako ne od te osobe lično, onda vas ona nesvesno uvodi u opasnu situaciju. To je primer kada neko puca na nekoga, pa ubije i onu "nevinu" osobu koja je bila s njime. Ovaj aspekt sam viđao u horoskopima devojaka nekih kriminalaca ili njihovih prijatelja koji su bili slučajno ubijeni u obračunu, jer su bili u njihovom prisustvu.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement