View Single Post

Old 24-08-2015, 19:40  
Bubičica
Obično gatalo

Bubičica's Avatar

Bubičica je offline
Registrovan: Sep 2013
Bubičica će postati poznat uskoro
Standardno

Ja sam imala divno detinjstvo i divnu majku, a Mesec mi je u Sco. Preterivarala je u ljubavi i brižnosti, jer to je uvek neki ekstrem sa Škorpijom, plus što imam MO90JU egzaltiran u Raku (u egzaktnoj konjukciji sa njenim Suncem). Inače taj Jupiter je lepo opisuje jer joj je Asc u Strelcu, a i Mesec je bio prvoj u Strelcu, a meni je na samom vrhu devete kuće, a s druge strane mi je dispozitor Meseca u Ribama... Ona je baš baš bila jedan jupiterijanski tip, čak i građom... i time što je bila velikodušna i pomagala mnogima... a i živela je dugo u inostranstvu... Eto - simbolika je otišla na skroz drugu stranu... Kod mene je to bila nepodnošljiva bol kada je otišao neko relativno mlad i iznenada... koga sam najviše volela.

Elem, Mrgud78 pisala sam već u ovoj temi, doneo je on meni još što šta teško i opisao je na neki način njenu sudbinu i teško detinjstvo... Ali ovo je bilo sumiranje odnosa sa majkom u dve rečenice, pošto te vidim to najviše zanimalo... Inače ja se stalno lomim da li da ga gledam kao da je u osmoj ili devetoj... U natalu jeste na istom stepenu na kome počinje deveta, ali je u relokacijskoj karti za Srbiju u sred osme...

Last edited by Bubičica; 24-08-2015 at 20:05..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement