Tema: mesec u lavu
View Single Post

Old 15-06-2015, 16:49  
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Da, da, daaaaaa, još će ispasti da sam ga uznemiravala,dosađivala itd, jadan on.... Što sam mu za svo ovo vreme uputila dva komentara, komentara tako odmerena, nenametljiva, i što je najvažnije diskretna (jer ih niko drugi nije čuo!), od kojih je jedan bio tako sročen da je osnovno vaspitanje nalagalo neku njegovu reakciju na to, prihvatanje ili odbijanje, nema veze, a on je to 'ladno ignorisao. E taj treći i poslednji put odlučila sam da mu otvoreno kažem da mi se sviđa, misleći "pa možda je zbog te Ve u jarcu smotan kada je ljubav u pitanju, možda ne zna kako da se postavi...." te sam mislila da mu pružim priliku i da ili bude nešto među nama ili da me otvoreno odbije. A takođe sam mu stavila do znanja i da mu se neću više nabacivati.

Ali ne, što je ironija, on kao da uopšte nije registrovao to što sam mu rekla da mi je stalo do njega, on je čuo ono drugo što je shvatio verovatno kao uvredu, što sam mu rekla da je,s obzirom da sam ja bila otvorena i iskrena prema njemu i on trebalo prema meni da bude otvoren (i u četiri oka mi kaže te stvari i kraj)i sve bi bilo uredu. Šta je tu proradilo, da li ovaj mesec ili venera,ne znam, tek njegova sujeta je to protumačila kao napad te je verovatno mislio "ko sam ja da njemu pričam šta je trebalo da radi, njemu što je iznad mene!" Ovde je situacija obrnuta, ovde je on po poziciji iznad mene, međutim po obrazovanju ja sam iznad njega. Iako to nikad nisam isticala ni pred kim jer ne volim suviše hvalisanje i ne osećam potrebu. Tužno...ali očigledno sam iznad njega u jednoj mnogo važnijoj stvari-ljudskosti!

@Snupy u pravu si! I drago mi je što sam učinila ovaj treći korak, da nisam dobila ovakav odgovor od njega,još bih se zamlaćivala njime i imala neku pozitivnu sliku o njemu, ovako vidim da je ispao totalno loš čovek i kombinacija sujete i iskompleksiranosti. Jer takav nadmen i surov stav u situaciji kada ti neko tako iskreno priđe mogu imati samo duboko nesigurni i iskompleksirani ljudi.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement