Tema: mesec u lavu
View Single Post

Old 15-06-2015, 15:54  
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mimiza VIdi Poruku
Da li je moguće da je ovaj mesec toliko sujetan? Govorim o muškom mesecu...ili je u pitanju to što je u kombinaciji sa So i Ve u jarcu? Čoveku sam otvoreno rekla da mi je stalo do njega, a on meni "ne znam odakle vam pravo da mi se tako obraćate..." i slični fazoni. Toliko agresivan, preteći, nadmen i surov odgovor nikada nisam ni od koga dobila! Uvek sam bila fina prema njemu,odmerena, nenapadna, i kao čoveku sam mu se obratila, a on se našao uvređen, umesto da mu bude drago...valjda je svakome drago kada mu neko kaže da mu se sviđa,....čak i ako nije, ako je druga strana korektna valjda će da nađe za shodno da te i on korektno i ljudski odbije, a ne ovako....više ne razumem muškarce...očigledno trebaš biti kučka prema njima i onda će da te jure.
Da je sujetan- jeste.
No, ne mari...
Moja najbolja drugarica je imala sličnu situaciju(ona ima Mo u Lavu). Asistent na fakultetu joj je otvoreno rekao da mu se sviđa(naravno kada je prestala da ima predavanja/vežbe kod njega i bilo kakav kontakt sa njegovim predmetom).Ona je isto reagovala kao ovaj tvoj: odakle vam pravo da me na taj način gledate, sram vas bilo i ostale fore. Evo sada su joj već par meseci puna usta hvalospeva kako joj se udvarao asistent i kako je to nešto ultra mega giga kul
Dakle, zaboravi to sve i kreni dalje
Advertisement