Tema: mesec u lavu
View Single Post

Old 02-05-2015, 17:51  
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
Imam pitanje. Poznajem osobu sa Mo u Lavu ali je vrlo los-Mo u lavu kvadrira Mars,Saturn, Sunce, Veneru, Merkur,Pluton i ko zna sta jos, i nema nijedan pozitivan aspekt. Medjutim osoba je jako cutljiva kada pati i svu bol drzi u sebi. Da li moze da se kaze ako je Mesec u Lavu tako jako afliktovan da osoba nije glasna vec da se desi obrnuto da losi aspekti ostete taj prirodni poriv Mo u Lavu da bude glasan i da se cuje? Ne mogu postaviti natal osobe o kojoj pricam jer nemam dozvolu inace bih.

Ja nisam astrolog i slicno ali me zanimalo jer ova osoba je jako osetljiva ali je strasno dostojanstvena i ne drami iza scene ali javno nikad ne pokazuje niti se zali,pa me interesovalo da li vi koji jeste astrolozi mislite da je moguce da osoba sa jako povredjenim Mesecom u Lavu ne bude puna samoljublja nego obrnuto? Ja ne mogu da nadjem razlog zbog cega bi osoba sa tako losim Mesecom bila tako cutljiva,ova osoba deluje jako sabrano,kulturno,ugladjeno,stabilno pred drugim ljudima,a podosta je propatila u zivotu.
Mo u lavu nije tako glasan...ti ljudi umeju da budu puni sebe iznutra i zele da ljudi prepoznaju njihovu velicinu kroz njihova dela, znaci ceneci njih i njihova dela, njihovu pojavu manje, to je vise So u lavu...tako da Mo u lavu nisu tipicno zaljubljeni u sebe...ali bas zato nikad i nece da pokazu slabost...oni mogu da prave dramu kad se osecaju mocno i jako, ali kad su povredjeni to nema sanse da pokazu, niti da drame jer onda ispada da kukaju, a to oni nece...samo najblizima ce reci kako tesko stoje stvari to je moje iskustvo sa njima
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement