Tema: mesec u lavu
View Single Post

Old 02-05-2015, 17:43  
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Imam pitanje. Poznajem osobu sa Mo u Lavu ali je vrlo los-Mo u lavu kvadrira Mars,Saturn, Sunce, Veneru, Merkur,Pluton i ko zna sta jos, i nema nijedan pozitivan aspekt. Medjutim osoba je jako cutljiva kada pati i svu bol drzi u sebi. Da li moze da se kaze ako je Mesec u Lavu tako jako afliktovan da osoba nije glasna vec da se desi obrnuto da losi aspekti ostete taj prirodni poriv Mo u Lavu da bude glasan i da se cuje? Ne mogu postaviti natal osobe o kojoj pricam jer nemam dozvolu inace bih.

Ja nisam astrolog i slicno ali me zanimalo jer ova osoba je jako osetljiva ali je strasno dostojanstvena i ne drami iza scene ali javno nikad ne pokazuje niti se zali,pa me interesovalo da li vi koji jeste astrolozi mislite da je moguce da osoba sa jako povredjenim Mesecom u Lavu ne bude puna samoljublja nego obrnuto? Ja ne mogu da nadjem razlog zbog cega bi osoba sa tako losim Mesecom bila tako cutljiva,ova osoba deluje jako sabrano,kulturno,ugladjeno,stabilno pred drugim ljudima,a podosta je propatila u zivotu.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement