View Single Post

Old 29-04-2015, 12:41  
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Ma sigurno je do PL...

Mislim da li stvarno mislis da PL koji je pri tome toliko, ali toliko daleko u nasoj galaksiji, i koji sa tvojim MO ima orbis od 7* tebe zaista povredjuje?

Iskreno, pridajete znacaj potpuno nebitnim stvarima i time samo sebe sputavate da sagledate stvari koje vam se pruzaju kao na tacni.

Imala si priliku da ti misljenje napise i Mandrak i ja, astrolosko misljenje koje verujem, zaista ima potkrepljenje, ali nekada ljudi ne zele da cuju sta im se pokusava rastumaciti...razumem ja tebe, i emotivnost, i ljubav i povredjenost, i patnju, i ranu, ali nekada moramo prosto da stanemo na loptu i ukljucimo cistu logiku i razum ako zelimo sebi da pomognemo. Mozda tu nije ni bitan taj aspekt, mozda nije bitan ni jedan, ali prosto da pokusas da se izmaknes iz ove situacije i da je sagledas sa distance, sto realnije mozes. Za tvoje dobro, nevezano za astrologiju.

Ti sama natalno nosis povredu od svog MA90MO...
Moras sa svojim natalnim aspektom da se izboris prvo.
idem u off, ali ovo za Ma90Mo jeste tacno ...cak i kod muskaraca...uvek pricaju kako su zene njih izigrale i povredile...a cesto su oni koji povrdjuju, a nisu ni svesni...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement