View Single Post

Old 29-04-2015, 01:22  
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by makky VIdi Poruku
Cela naša situacija i odnos su takvi da ja njega nikada nisam povredila niti ću. Obrnuto se dešava, ali ja njega ni na koji način nikada povredila nisam, i to ne mora niko da mi kaže, to je nešto što jako dobro znam i što proživljavam s njim u ovom odnosu. Samo sam želela da podelim sa vama svoje iskustvo o ovom aspektu, da ima slučajeva i kada vlasnik Marsa ne povređuje vlasnika Mo/Venere kada su u kvadratu. Nisam dovoljno dobar poznavalac astrologije da bih vam detaljnije mogla objasniti zbog čega je to tako, ali sigurno znam da je kod nas u praksi tako.
Kada govorimo o povredjivanju ne mislimo(bar ja) na skidanje glave ili guljenje kozeili sado mazo igre....
Mars kao sto rekoh pre ili kasnije povredi mesec u sinastriji
Mozda ce tvoj mars za tebe sasvim bezazleno povrediti mesec u jarcu u situaciji da kada on zeli biti sam za vikend ti ga nateras da negde idete ili pozoves goste ili jednostavno mu poremetis mir svojim dolaskom i zahtevom da idete negde a on bas zeli tog dana da bude izolovan ili da nesto drugo radi za sta mu je potreban mir.Kao sto mars iz strelca moze povrediti mesec u ribama opaskom da treba cesce da ide u versku ustanovu recimo(a riba je mozda svestenik)
Naši sponzori
Advertisement