View Single Post

Old 21-03-2015, 21:38  
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

da li je neko egzaktno imao Pl90asc?

i da li to moze i da bude nesto dobro?

meni to samo deluje kao velika promene licnosti asc osobe kad je sa ovom drugom ili gresim?

imala sam sa jednim likom egzaktno Pl0Ve...moj Pl...trajalo je mesec dana, bilo je puno strasti i zavrsilo se kako je i pocelo, zbog naglasene potrebe za dominacijom pa niko nije popustao...ali msm da su prava osecanja zbog ponosa ostala nedorecena...

a imala sam i pl90ve, isto egzaktno, ja ponovo Pl, mada i on ima njegov PL0moj asc egzaktno...taj odnos se vuce godinama, jaka sexualna energija, ne moze da se prekine, ali ne moze ni da bude normalna veza...vec je tajna i tako, iz cista mira se probudi, pa potraje malo, pa prekine i tako godinama, znaci veza bazirana na sexu....samo sto se ja osecam kao da posedujem tog decka, iako je on imao cure i ozb veze u medjuvremenu...ja tu jesam previse dominantna, a njega lozi kad pokazujem da sam ljubomorna....ali npr. on ne moze da podnese kad ja imam drugog, nece ni da prica o tome i tad mi spusta slusalicu i tako to...ima napade...cak mi je jednom i rekao da ni sam ne zna koliko ce godina da baci na mene, u smislu da se jedino meni vraca i kad ima curu i kad nema, i to ga nervira...a sa drugima prekida kontakte zauvek

ahah,a da, setila sam se i jedne price od juce, ne znam koliko to astroloski deluje..ali meni ima smisla...sa bivsim deckom sam imala moj Pl0UR njegov egzaktno, a UR mu je vladar 5. kuce...imali smo mi i Pl90So i Pl120So isto sve egzaktno, pa je mozda kao Pl bio umesan vise...ali najzanimljivi deo mi je bio kad mi je lik juce priznao da se on meni vraca jer on jedino sa mnom oseca adrenalin i da to nikad nije imao ni sa jednom pre, a inace on obozava da se kocka, ponovo 5. kuca u vodoliji a i on je lav...i onda kaze da sam mu ja porok isto kao i kocka ili tako to...pa je to mene podsetilo na UR0Pl...a dodatno sto kad smo nas dvoje bili zajedno njegov zivot se raspao velikom brzinom i morali smo da raskinemo jer mu je toliko lose bilo da je morao da bezi od mene i nadje drugi neki izlaz i otkad smo raskinuli mu ide malo mirnije, sa mnom je imao shokove iz dana u dan, nevidjeni stres je bio i nikad nisam kontala kako je moguce da mu toliko lose sve ide otkad je sa mnom, zivot mu se preokrenuo..maler za malerom, bolesno je bilo..a onda posle par godina on idalje mene voli i ne moze bez mene, jer mu ja budim adrenalin xD smesan mi je opis bio, zato reko mozda PL ima veze sa tim

Last edited by danica_91; 21-03-2015 at 22:01..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement