View Single Post

Old 28-10-2014, 14:26  
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Luftballon VIdi Poruku
Interesira me kako biste vi opisali ovaj aspekt?

Kakva su vam iskustva s konjunkcijom, lošim, dobrim spojevima?

Ja kad pogledam retrospektivno odnose koji su mi donosili trenutnu fasciniranost i zaljubljenost, praćenu nježnošću i razumijevanjem druge strane uvijek su to bili odnosi gdje su se mjesec i venera dodirivali u aspektu.

Sjećam se svojevremeno odnosa s jednim tipom koji je imao mjesec u jarcu na mojoj veneri u jarcu. Prirodno je, kako to obično biva s naglašenim jarčevima, bio pomalo grub, neotesan i hladan, ali ja sam nekako uvijek imala mogućnost vidjeti u njemu nešto više od te spoljne hladnoće. Zato mu nisam bila sposobna zamjeriti to jer sam znala i osjećala da je u pitanju tek obrambeni mehanizam kojim se štiti od povrede.

Tako i s ostalim ljudima s kojima bi imala kontakt venere i mjeseca u karti. Uvijek je tu bilo prisutno mnogo razumijevanja, simpatija, naklonosti...pa i zaljubljenosti. Potonje ovisi o aspektu. Zaljubljenost sam uvijek osjećala kada bi bila prisutna konjunkcija ili opozicija.

Meni osobno vrlo pozitivan aspekt.
Osobno,najveće zaljubljenosti mi je donio aspekt Mo0Ve,baš sam pisala na drugoj temi,uvijek nailazim na tipove koji imaju Ve u Jarcu na mom Mo0So,i tu je dolazilo do najvećeg prepoznavanja.
Opozicija mi pali samo moja Ve180Mo njegov,jer mi je Asc u Lavu pa dolazi i do aspekta Mo0Asc, al opozicija na moj Mo nikako,ne pašu mi muškarci s Ve u Raku,iritiraju me,iako oni pokazuju naklonost
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement