View Single Post

Old 20-10-2014, 19:01  
SkorpijaGatalica
Početnik

SkorpijaGatalica's Avatar

SkorpijaGatalica je offline
Registrovan: Mar 2014
SkorpijaGatalica je na dobrom putu
Standardno

E pa mama ti ima Meseca kao vladara trece kuce, i to jos u Lavu, i to jos lose aspektovanog, njoj se hebe dal je nesto razumno ili nije ona ako je ubedjena u to onda je ubedjena, sve na osnovu emocija, nije racionalna....
nema zemlje uopste u karti, a ti imas mnogo zemlje, pa jos podznak pa jos i mesec tvoj u sedistu, nisi osoba koja place zbog svake sitnice naprotiv Sa0Ma cutis i cutis i guras i trpis prema tome ako se ti kao Sa0Ma zalis verovatno je zadnje doslo....

Zbog Jarca i Skorpije ti si verovatno dosta povucenija od nje i tvoj nacin resavanja je da napravis malu distancu izmedju vas i da se zatvoris u svoju neku ljusturu, a ona verovatno histerijom pokusava da probije to.... Sinastrija vam i nije najbolja, ja mislim da ona jednostavno ovakva kakva je ne konta tvoju hladnu i smirenu prirodu, skroz ste drugaciji tip licnosti nekako..ja mislim da si ti ko neki toranj od kamena i tvoja mama onako stapovima pokusava da ga probije.... Ne bih znala savet koji da dam na osnovu karti sem da moras da shvatis s obzirom kakav ti je natal da moras ti izigravati tu roditelja i napregni, napregni taj Sa u Jarcu budi hladna ko led ne daj da te ona poremeti svojim promenama raspolozenja.... Oslanjaj se na skorpiju i Jarca u sebi, verovatno sa Plutonom na podznaku i podznakom u znaku skorpije tebi su strasno odbojni njeni javni prikazi emocija, pred strancima, drugim ljudima, ti kad ti je nesto patis u tisini i imas averziju prema tom njenom pozorisnom prikazivanju svega...

dakle napregni taj Sa u Jarcu, vladar ti je trece, ti za razliku od nje jesi razumna i stalozena u razmisljanju, i SAMO nek te on vodi, kad god krene da histerise ti budi led led robot, znam da imas to u sebi lol taj Mesec te opozcijije to verovatno od majke dolaze, njene crne misli histerije uticu emotivno na tebe.... jel se to meni cini il njen mesec gadno aspektuje taj tvoj Sa0Ma? Verovatno ti nikad prva ne kreces ni u kakvu svadju, uvek ona zapocne ( kao mesec, brza planeta ) i onda naleti na planinu... svakako u svadji sa tobom ako se uopste i upusti odnosno ako se ti uopste i svadjas ( Jer Sa0Ma je jaaaako strpljiv,pogotvo u jarcu, tebe je jako tesko iznervirati ) samo ti mama izvuce deblji kraj, jednostavno ona pokusava da tebe kontrolise i dominira, a kako jedan labilan Mesec u Lavu da kontrolise jednog Sa0Ma u jarcu? nikako
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement