View Single Post

Old 20-10-2014, 18:46  
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

E hvala ti andjo od srca makar neko da mi je odgovorio

nisam ja nest emotivna imam stelijum u jarcu i Sa0Ma dosta sam sabrana al ona mi skace po poslednjem nervu, tolko se trudim da budem prisebna samo zato sto ona nije al tesko mi je vise s njom

nisam doduse temu otvorila da se jadam vec neko astroloski da mi kaze sta koji moj s njom da radim, jako lose utice ona na mene

Jest, bas to, prisiljava, drami, postavlja mi ultimatume otprilike da il ce bit po njenom il ce da mi pravi paniku, stalno svaki dan neka histerija, ja ne znam koji mi tranzit ovo s njom radi,ionako mi nije lako ove godine al cutim i guram a ona na to samo dodaje svojom histerijom, jos da dodam tako je IRACIONALNA ne zna racionalno da razmislja, ne znam jel to od Meseca sto vlada trecom kucom al s njom nema logike, ona ako je ubedjena u nesto ona teera to ne mozes joj objasnit ....

dok mi Sa nije usao u prvu kucu mislila sam da imamo divan odnos a sve je gori i gori, bukvalno se raspada zbog njene histerije znaci ja ne znam sta u sinastriji ona i ja imamo pa da je ovako lose
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement